3DLAC Adhezní sprej

Kód: NCAP100
12 hodnocení
Značka: 3DLAC
340 Kč –17 %
3dlac sprejove lepidlo 400 ml
340 Kč –17 % 282 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Sprej pro lepší přilnavost výtisků k podložce

  • Nepostradatelný pomocník při 3d tisku
  • Usnadňuje přichycení první vrstvy k podložce 
  • Znesnadňuje odtržení tištěného předmětu od podložky
  • Pro všechny 3d tiskárny 
  • Objem 400 ml
  • Vydatnost : 350 - 400 aplikací
  • Aplikace nastříkáním
  • Odstranění vodou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento lak je speciálně vyvinutý pro zvýšení přilnavosti povrchu u 3d tiskáren s vyhřívanou podložkou.

Hledáte spolehlivý prostředek, kterým dosáhnete fixace filamentu k podložce bez zbytečné námahy, bez nepříjemného zápachu a také za velice rozumnou cenu? 3DLac je tím řešením! Jedno balení o objemu 400 ml Vám vystačí na  cca 350 - 400 aplikací v závislosti na velikosti podložky. Jednoduchým nanesením získáte bezproblémové uchycení tištěného objektu k podložce. Vyzkoušeno pro PLA, PET, ABS, ASA, Flexfill, Wood, Bronze fill  a další. 

Pro své jedinečné vlastnosti plně nahrazuje Kaptonovou pásku, lepidla, juice a další možné alternativy přichycení filamentu k podložce.

Lak nastříkejte na podložku (sklo, zrcadlo, kov, plast) ze vzdálenosti 20 cm.

Povrch není po zaschnutí laku lepkavý, ale přesto po zahřátí podložky zajistí perfektní přichycení první vrstvy tisku ke sklu a zamezí nežádoucím posuvům či odtržení v průběhu tisku. Po skončení tisku nechte podložku vychladnout pod 30°C a poté můžete hladce sundat Váš výtisk. Není potřeba žádné větší síly, či použití nástrojů - stupeň adheze totiž závisí na teplotě podložky. Výrobky z ABS se díky smršťování materiálu od podložky oddělí sami.

Použití: Lak nastříkejte na podložku ze vzdálenosti 20 cm. Po zahřátí podložky, bude výtisk přichycen k podložce. Po dokončení tisku, nechte podložku vychladnout a můžete jednoduše sundat Váš výtisk.

Upozornění: Nádoba je pod stálým tlakem a její obsah je hořlavý!